Używane wózki widłowe
Wózki Widłowe Czapski
Jesteśmy firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem działającą w branży wózków widłowych od 1990 roku.

O NAS
Jesteśmy firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem działającą w branży wózków widłowych od 1990 roku. Początkowo nasza działalność skupiała się na naprawach i kapitalnych remontach wózków widłowych produkcji polskiej i bułgarskiej oraz wózków platformowych. Stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę o serwis wózków wiodących producentów europejskich i japońskich oraz sprzedaż używanych maszyn. Od 2002 roku prowadzimy szkolenia dla kierowców wózków widłowych na mocy zezwolenia Ministra Gospodarki. W 2014 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby znajdującej się w miejscowości Julianów k/Rawy Mazowieckiej, która jest doskonałą lokalizacją dla klientów z całej Polski. 


MISJA FIRMY
Misją naszej firmy jest nawiązywanie długoterminowej współpracy z naszymi klientami i kontrahentami. 
Chcemy realizować naszą misję oferując produkty najwyższej jakości, włączając w to fachową obsługę doradczo-serwisową przy zachowaniu atrakcyjnych cen i różnorodnych form zakupu (leasing,  gotówka, wynajem długoterminowy.

OFERTA

➱ SPRZEDAŻ WÓZKÓW 
Oferujemy używane wózki widłowe wiodących producentów - m.in. Linde, Hyster, Yale, Toyota, Still, w ciągłej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt maszyn. W ofercie znajdują się wózki czołowe spalinowe i elektryczne, wózki boczne (reach trucki) oraz wózki elektryczne paletowe. Sprzedawane produkty są sprawdzone pod kątem stanu technicznego lub przechodzą proces odnowy zgodnie z wytycznymi producenta. Proces ten zakłada przywrócenie używanym wózkom widłowym ich pierwotnego stanu technicznego przy wykorzystaniu oryginalnych części. Po przeprowadzeniu takiego remontu wózki zarówno wyglądem jak i stanem technicznym są zbliżone do stanu nowego wózka przy zachowaniu ich pełnej sprawności i oryginalnego wyglądu.


➱ SZKOLENIA 

Świadczymy usługi szkoleniowe dla kierowców wózków widłowych na mocy zezwolenia Ministra Gospodarki - wydawane przez nas uprawnienia są ważne bezterminowo na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.


➱ DORADZTWO
Wspieramy naszych klientów  w doborze właściwych maszyn. Na życzenie nabywcy zapewniamy  pomoc w przeprowadzeniu odbioru technicznego urządzeń przed jednostką UDT.


➱ SERWIS
Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym, dzięki któremu wykonujemy naprawy wózków większości marek dostępnych na rynku.Naszym klientom oferujemy: 

  • wsparcie zarówno po stronie sprzedaży, jak i przy obsłudze posprzedażowej, 
  • nasze bogate doświadczenie w branży wózków widłowych, 
  • współpracę opartą na fachowości oraz rzetelności obsługi.


Serdecznie zapraszamy do kontaktu